Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, standart ya da özel her türlü bağlantı elemanı tedariğini gerçekleştirmektedir. Sektörel gelişmeleri ve dünya pazarındaki yenilikleri takip ederek, müşterilerimize çözüm ortağı olarak hizmet vermeye çalışmaktayız.

 

Firmamız standart dışı, özel imalat gerektiren bağlantı elemanları konusunda da geniş makine parkuru ve geniş işleme kabiliyeti ile sektörde hizmet vermektedir. Özel tasarım bağlantı elemanları imalatı yanısıra, kaynaklı ürünler, talaşlı üretim, soğuk şekillendirme, pres baskı ve montoj gibi farklı birçok işlem gerektiren ürünlerin imalatında da rekabetçi fiyat avantajı ile müşterilerimize kalıcı ve uzun vadeli çözümler sunmaktayız.

 

Sürekli değişen ve gelişen piyasa ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yıllık ya da aylık ihtiyaçlarınıza terminli sevkiyat imkanı, sabit fiyatlı bağlantı yapma imkanı sağlayarak, müşterilerimizin stok yükünü azaltan ve maliyet tasarrufu sağlayan imkanlar sağlanmaktadır.

 

Sadece fiyatla değil, hizmette kaliteyi felsefe olarak benimsemiş uzman firma içi ve saha personelimiz ile, dürüst ve güvenilir ticaretin adresi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Whatsapp İletişim Hattı