Fevzi Çakmak Mahallesi, 10659 Sokak No:2 42050, 42050 Karatay / KONYA
about

Biz Kimiz?

KARİZ CİVATA ve ÇELİK DÖVME

Firmamız, standart ya da özel her türlü bağlantı elemanı tedariğini gerçekleştirmektedir. Sektörel gelişmeleri ve dünya pazarındaki yenilikleri takip ederek, müşterilerimize çözüm ortağı olarak hizmet vermeye çalışmaktayız. 

Firmamız standart dışı, özel imalat gerektiren bağlantı elemanları konusunda da geniş makine parkuru ve geniş işleme kabiliyeti ile sektörde hizmet vermektedir. Özel tasarım bağlantı elemanları imalatı yanısıra, kaynaklı ürünler, talaşlı üretim, soğuk şekillendirme, pres baskı ve montoj gibi farklı birçok işlem gerektiren ürünlerin imalatında da rekabetçi fiyat avantajı ile müşterilerimize kalıcı ve uzun vadeli çözümler sunmaktayız. 

Sürekli değişen ve gelişen piyasa ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yıllık ya da aylık ihtiyaçlarınıza terminli sevkiyat imkanı, sabit fiyatlı bağlantı yapma imkanı sağlayarak, müşterilerimizin stok yükünü azaltan ve maliyet tasarrufu sağlayan imkanlar sağlanmaktadır. Sadece fiyatla değil, hizmette kaliteyi felsefe olarak benimsemiş uzman firma içi ve saha personelimiz ile, dürüst ve güvenilir ticaretin adresi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Vizyonumuz

Hizmetlerimiz zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapmak anlayışına dayanır. Değişimlere ayak uyduran, gelişen teknolojiyi takip eden, sektörel yeniliklere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen, güvenilir faaliyet ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahiptir.

Misyonumuz

Teknolojik sistemleri uygulayarak, Sıcak Dövme sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Hedeflerimiz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
Yurt içi ve yurt dışında büyüyerek en çok tercih edilen lider civata tedarikçisi olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

banner

ÜRÜNLERİMİZ